Rezultate 1 la 4 din 4

Subiect: [MILITARI] Reclamatie Admin adrian

Data înscrierii
    Feb 2019
    Vârstă
    22
    Postări
    2

[MILITARI] Reclamatie Admin adrian

*Numele dvs. :fb
    *Numele adminului reclamat:adrian
    *Data/Ora/Harta:9 februarie/23:00 (aproximativ)
    *Motiv reclamatie :Jucam linistit pe inferno si adrian ne tot dadea flashuri in fata pe banana , i-am zis prima oara ms adrian , am sesizat sa nu le mai dea aiurea , el a tot continuat sa lea dea in fata . M-am enervat i-am zis sa invete sa le dea in .. asa , apoi imi raspunde ca mama este proasta si imi da ban 120 de minute pe motiv calm , ce admin e asta ? Ok iau gag ca m-am enervat , dar dupa ce ca ne da flashuri in fata ma mai si jigneste mai da si ban ..
    *Dovezi (print sau demo) :https://imgur.com/a/nJPb1OA

Off topic: chiar imi place serverul ca se misca bine , dar daca suntem tratati asa ..

Data înscrierii
    Feb 2019
    Vârstă
    31
    Postări
    3
    povestea ta e total aiurea tovarase.eram aman2 ct,am dat un fb banana cu peretele ,ceea ce inseamna ca l-ai luat din spate. Dupa ce ai murit mi-ai facut reclamatie ca-s prost si nu stiu sa arunc un fb. dupa care ai continuat pe chatul admin sa ma faci iar prost ceea ce m-a enervat si ti-am raspuns ca mama ta e proasta .Am dat un singur fb nu mai multe.Dupa care a urmat banul.

Data înscrierii
    Feb 2019
    Vârstă
    22
    Postări
    2
    Citat Postat în original de adriaN Vezi post
    povestea ta e total aiurea tovarase.eram aman2 ct,am dat un fb banana cu peretele ,ceea ce inseamna ca l-ai luat din spate. Dupa ce ai murit mi-ai facut reclamatie ca-s prost si nu stiu sa arunc un fb. dupa care ai continuat pe chatul admin sa ma faci iar prost ceea ce m-a enervat si ti-am raspuns ca mama ta e proasta .Am dat un singur fb nu mai multe.Dupa care a urmat banul.
    Prietene , te-am facut prima oara am luat gag , mi-ai raspuns si apoi ti-am raspuns iar , mai minti mult ?

De aceea nu se vede nici in poza facuta , nu a apucat al doile raspuns al meu . Ca , cum ti-am raspuns a doua oara mi-ai dat si ban .

Sa se uite fondatorul in logo-uri . Desi e clar in poza , o data ce te-am facut prost , cum sa te fac si a doua oara ? Iti repet , te-am facut ca nu sti sa dai flash , apoi ai zis ca mama este proasta si ti-am raspuns .

Si in al nu stiu catelea rand , ce admin esti tu de jignesti playeri si apoi le dai si ban ? Daca , subliniez daca insistam dupa gag da meritam ban , dar tu ma si jignesti imi dai si ban , ori ne injuram un pic si ne calmam , ori nu ma jignesti si repet daca insistam sa-ti zic ceva imi dadeai ban , dar ceea ce ai facut tu nu este corect din nici un punct de vedere , nu sunt un sfant , dar ai procedat gresit.
    Ultima modificare făcută de fb123; Săptămâna trecută la 09:45 PM.

Fondator Militari Avatarul lui Cypher[Sx]
    Data înscrierii
    Dec 2018
    Vârstă
    31
    Postări
    43
    Down Grade -1! Topic Closed!

Marcaje

Marcaje

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi